ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie zarządzenia Rektora UAM i zarządzenia Dyrektora BUP regulujących funkcjonowanie czasopism naukowych UAM oraz Platformy Otwartych Czasopism Naukowych UAM – PRESSto zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 13.10.2022 r.  o godz. 12.00 w Czytelni NOVA w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu (ul. Ratajczaka 38/40, Poznań).

Prosimy o mailowe potwierdzenie przybycia i liczby osób do 7.10 br. na adres: pressto@amu.edu.pl 


Uprzejmie prosimy o przesłanie możliwie jak najszybciej następujących danych, które są nam niezbędne do zaktualizowania oraz uzupełnienia informacji o każdym czasopiśmie na platformie PRESSto oraz w celu uzupełnienia Rejestru Czasopism UAM:

1) ankiety aktualizacyjnej dostępnej w załączniku oraz pod linkiem: Formularz Zgłoszeniowy / Aktualizacyjny PRESSto
2) kopii aktualnego wypisu z rejestru dzienników i czasopism, o którym mowa w art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1984 r. – Prawo prasowe, sporządzonego nie później niż 3 miesiące przed dniem przesłania wypisu na adres: pressto@amu.edu.pl.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Z poważaniem, 

Redakcja PRESSto

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że obecnie trwają prace przygotowawcze do aktualizacji Platformy PRESSto, a w pierwszej połowie września odbędzie się upgrade do wyższej wersji OJS. W związku z tymi pracami nastąpi przerwa w działaniu systemu, w tym zawieszona zostanie możliwość obsługi pełnego procesu redakcyjnego.

O dokładnej dacie przeprowadzenia aktualizacji poinformujemy Państwa w kolejnym mailu.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Z poważaniem
Redakcja Zespołu PRESSto