Redaktor Naczelna

dr Ewa Schreiber, UAM, Wydział Nauk o Sztuce, Instytut Muzykologii, Polska, redakcja@resfactanova.pl

Zastępca Redaktor Naczelnej

dr Sławomir Wieczorek, Uniwersytet Wrocławski, Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych, Instytut Muzykologii, Polska, slawomir.wieczorek@uwr.edu.pl.

Redaktor

dr Małgorzata Pawłowska , Akademia Muzyczna w Krakowie, Wydział Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej, Katedra Teorii i Interpretacji Dzieła Muzycznego, Polska, malgorzata.pawlowska@amuz.krakow.pl

Marcin Krajewski, Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk o Kulturze i Sztuce, Instytut Muzykologii

Rada Redakcyjna