Zespół redakcyjny

Rada Redakcji

Redaktor naczelny: Krystyna Wojtczak, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Polska

Sekretarz redakcji: Anna Trela, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Polska

Redaktor wspomagający: Przemysław Wojtczak, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Polska

Członkowie Rady Redakcji

Bartosz Kołaczkowsk (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Polska), Marzena Kordela (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Polska), Daniel E. Lach (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Polska), Małgorzata Materniak-Pawłowska (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Polska), Tomasz Nieborak (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Polska), Hanna Paluszkiewicz (Uniwersytet Zielonogórski, Polska), Bożena Popowska (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Polska)Aleksandra Wiktorowska (Przewodnicząca, Uniwersyt Warszawski, Polska)

Redaktor statystyczny

Mirosław Krzyśko

Redaktorzy językowi

Urszula Jagiełło (język polski)
Rob Pagett (język angielski)

Naukowa Rada Doradcza

Rainer Arnold (Uniwersytet w Regensburgu, Niemcy), Andrzej Bisztyga (Uniwersytet Zielonogórski, Polska), Mária Bujňáková (Uniwersytet Pavla Jozefa Šafárika w Koszycach, Słowacja),  Gabriela Dobrovičová (Uniwersytet Pavla Jozefa Šafárika w Koszycach, Słowacja), Tadeusz Jasudowicz (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polska), Jiří Jirásek (Uniwersytet Palackiego w Ołomuńcu, Czechy), Zdzisław Kędzia (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Polska), Mária Kiovská (Uniwersytet Pavla Jozefa Šafárika w Koszycach, Słowacja), Cezary Kosikowski (Uniwersytet w Białymstoku, Polska), Philip Langbroek (Uniwersytet w Utrechcie, Niderlandy), Mª Cristina Hermida del Llano (Uniwersytet Króla Juana Carlosa w Madrycie, Hiszpania), Gabriella Mangione (Uniwersytet Insubria Varese-Como, Włochy), Luca Mezzetti (Uniwersytet w Bolonii, Włochy), Tomasz Milej (Kenyatta University w Nairobi, Kenia), Uliana Parpan (Narodowy Uniwersytet „Politechnika Lwowska” we Lwowie, Ukraina), Soňa Skulová (Uniwersytet Masaryka w Brnie, Czechy), Marek Wierzbowski (Uniwersytet Warszawski, Polska), Wojciech Witkowski (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Polska), Elżbieta Ura (Uniwersytet Rzeszowski, Polska)

Adres Redakcji:

Wydział Prawa i Administracji UAM, Al. Niepodległości 53, 61-714 Poznań
Collegium Iuridicum Novum, budynek Dziekanatu, p. I, pok. 25
tel. +48 61 829 31 60, e-mail:
spp@amu.edu.pl, adres strony internetowej: http://spp.amu.edu.pl