Projekty interaktywne zespołu EPILAB

Main Article Content

Joanna Hoffman
Miłosz Margański
Piotr Słomczewski

Abstrakt

Projekty interaktywne zespołu EPILAB

Downloads

Download data is not yet available.

Article Details

Jak cytować
Hoffman, J., Margański, M., & Słomczewski, P. (2021). Projekty interaktywne zespołu EPILAB. Images. The International Journal of European Film, Performing Arts and Audiovisual Communication, 29(38), 231-246. Pobrano z https://pressto.amu.edu.pl/index.php/i/article/view/29910
Dział
Author Gallery
Biogramy autorów

Joanna Hoffman, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Joanna Hoffmann – profesor Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, kierownik Pracowni Projektów i Badań Transdyscyplinarnych WEAiK. Prowadzi Art & Science Node/Art & Science Synergy Foundation. Pracuje w obszarze sztuki multimedialnej i nowych technologii. Uczestnik wielu międzynarodowych wystaw, festiwali i kongresów oraz rezydencji artystycznych.

Miłosz Margański, Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu

Miłosz Margański – dr sztuki i wykładowca, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, animator. Na co dzień zajmuje się realizacją projektów badawczych i artystycznych w zakresie mediów interaktywnych i VR. Prowadzi liczne warsztaty dla przyszłych adeptów filmu animowanego. Pełni funkcję Kierownika KatedryAnimacji na Wydziale Animacji i Intermediów Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.

Piotr Słomczewski, Wydział Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu

Piotr Słomczewski – pracuje w obszarze interaktywnych instalacji multimedialnych i nowych technologii. Ważną częścią jego działalności twórczej są również warsztaty artystyczne i artystyczno-edukacyjne. Obecnie jest zatrudniony jako asystent w Pracowni Projektów i Badań Transdyscyplinarnych na Wydziale Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.